‘O Kız’da Sitare’nin büyük sırrı ne?

O Kız’ın 7’nci kısmında bütün sırlar birer birer ortaya çıkmaya başladı. Sitare’nin (Sezin Akbaşoğulları) isteği ile ailesiyle yapacağı kahvaltıyı iptal eden Ozan (Cengiz Orhonlu), kardeşi Esma’nın (Nehir Gökdemir) eline büyük bir koz verdi. Zeynep’in (Dilin Döğer) babası Kadir’le (Erkan Petekkaya) ilgili bir şeyleri sakladığından şüphelenen Sitare, büyük sırrı öğrenmek için harekete geçti ve çok geçmeden Kadir ile tanışmayı başardı.

GECEYE DAMGA VURAN SAHNE!

Zeynep’in “Muhtemelen siz babanızın şanslı prensesisiniz” cümlesi, Sitare’yi geçmişe götürdü. Duydukları karşısında ayakta durmakta zorlanan Sitare, odayı terk etti. Geceye adeta damga vuran bu sahne, Sitare’nin geçmişi ile ilgili izleyicide büyük merak uyandırdı.

O KIZ SON KISIM İÇİN…

“BABAM NEREDE?”

Dizinin final sahnesinde ise çok uzaklardan gelen davetsiz konuk sorduğu soru ile Sitare’nin tüm huzurunu kaçırdı. Sitare’nin üvey oğlunun “Babam nerede?” sorusu yeni kısma dair heyecanı git gide arttırdı.

Yönetmen koltuğunda Deniz Yılmaz Şayir’in oturduğu, senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı O Kız dizisi, yeni kısımları ile her çarşamba akşamı Kanal D’de.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir